close
چت روم
محمدرضا گلزار

سايت تفريحي|تظاهر|اس ام اس|فيلم|سريال|خنده

محمدرضا گلزار
امروز سه شنبه 02 بهمن 1397
تبليغات تبليغات

آخرين ارسالي هاي انجمن

محمدرضا گلزار اکنون كجاست؟

به نقل از "كافه سینما" به نقل از روزنامه "هفت صبح" بر مقدمه مطلبی با عنوان "محمدرضا گلزار كجاست؟" افزوده است:

 در مقابل هانیه توسلی و كتایون ریاحی. نامش محمدرضا گلزار بود، با چهره‌ای معصوم كه بلافاصله همراهی تماشاگر را به دست می‌آورد و بیانی متوسط...او جای خالی سوپر‌استار مرد در سینمای تماشاگرپسند را به سرعت پر كرد؛ كاری كه هیچ‌كس حتی بازیگران ماهرتر و قدرتری مثل فروتن ،عرب‌نیا و رادان نتوانستند انجام دهند. در یك دهه‌ای كه متعاقب شام آخر آمد، نام گلزار همواره مترادف اقبال تماشاگران و موفقیت فیلم در گیشه بود. او یك تنه میلیاردها تومان سود برای سینمای ایران درآمد داشت و البته دستمزدهای نجومی خودش هم شهره آفاق شده بود؛ مثل (مبلغی) كه برای یك هفته كار در "دموكراسی در روز روشن" گرفت یا دستمزد نجومی‌اش برای بازی در سریال "ساخت ایران". مهندس و گیتاریست سابق‌، بچه محله اندیشه عباس‌آباد ،در این یك دهه، جزیره اطمینان دریای متلاطم سینمای ما بود. جلوتر از مهناز افشار و امین حیایی و الناز شاكردوست.

10 سال پیش در چنین روزهایی شایعه‌ای در محافل سینمایی دهان به دهان نقل می‌شد؛ داستان گیتاریست گروه آرین كه با حمایت یك سوپر‌استار ، تجربه سینمایی خود را می‌خواست آغاز كند.

او به ندرت نقش‌آفرینی متمایزی انجام داد (به جز بوتیك). به لحاظ هنری برخلاف رادان و فروتن و حامد بهداد و شهاب حسینی كوچكترین جاه‌‌طلبی سینمایی‌ای نداشت. مهناز افشار از یك همبازی مناسب گلزار تا سطح بهترین بازیگران زن سینمای ایران پیش رفت اما گلزار در همان دایره قدیم چرخ می‌زد. شاید تن‌آسا بود...شاید هم سینما دغدغه اصلی‌اش نبود...شاید هم این تله تهیه‌كننده‌ها بود تا گلزار آن شمایل مردم‌پسند معمول را رها نكند. هرچه بود تماشاگران دوستش داشتند حتی به قیمت اینكه بسیاری او را نماد احیای سینمای فارسی می‌دانستند.

 

اما شاید دوره او هم تمام شده باشد. پس از شكست پروژه سریال شبكه خانگی ساخت ایران ،آخرین فیلم او "تو و من" با یك فروش حقیرانه آخرین نفس‌هایش را در سینماهای تهران می‌كشد. با فروش روزانه كمتر از كمدی جنگی ضد گلوله. با فروشی معادل یك دوازدهم كلاه قرمزی در هر روز؛ آن هم در فیلمی كه سازندگانش در همه زمینه‌ها سنگ تمام گذاشته‌اند.

 

از میكس الناز شاكردوست و بهنوش بختیاری گرفته تا غمزه‌های گل درشت و كرشمه‌های پر آب و تاب و البته فامیل بازی درجه یك ! دوران گلزار تمام شده است؟ پس از یك دهه؟ بازیگر 37 ساله سینمای ما در سنی كه همه ستارگان بزرگ تازه قدرت نمایی اصلی‌شان شروع می‌شود به حاشیه سینما خواهد رفت؟ راستی گلزار الان كجاست؟

محمدرضا گلزار اکنون كجاست؟  www.taknaz.ir

از تهیه‌كنندگانی می‌گفتند كه از شرط‌گذاری سوپراستار معروف برای دادن نقش اول به گیتاریست جوان آرین عصبانی بودند و حتی قراردادشان را لغو كرده بودند اما سماجت آن سوپراستار جواب داد و آن گیتاریست جوان و خوش‌قیافه راهی سینما شد؛

اتفاقی كه سینمای تجاری ایران هرگز از آن متضرر نشد. در بهمن سال 81 تماشاگران اولین بار او را در فیلم "شام آخر" فریدون جیرانی دیدند.

 

 

منبع : كافه سینما

دسته بندي: محمدرضا گلزار,

محمدرضا گلزار با مدل موهای ایرانی چه شکلی می‌شود؟!

محمدرضا گلزار با مدل موهای ایرانی چه شکلی می‌شود؟!
هفته نامه پیک سبز با اشاره به معرفی مدل‌های موی ایرانی، این عکس را برای جلد خود انتخاب کرد و نوشت: فکر می‌کنید یک مرد ایرانی به عنوان نمونه «محمدرضا گلزار» بخواهد مدلهای موی متفاوت بر اساس مدل‌های ایرانی را امتحان کند، چه شکلی می‌شود؟
 

دسته بندي: بازيگران,محمدرضا گلزار,

عکس / محمدرضا گلزار در استخرش منزلش در حال شنا !


محمدرضا گلزار از جمله بازیگرانی هستش که برای خود یک عکاس شخصی دارد و هر زمانی که بخواهد اجازه می دهد از او عکس بگیرد!!

اما هر زمانی برای عکس گرفتن آن هم برای یک بازیگر محبوب و جنجالی زیاد مناسب نیست. یکی از همین زمان ها شنا کردن می باشد که اگر عکسی از بازیگر در این زمان منتشر شود جنجال های تازه ای برای او نیز درست خواهد شد.

امیدواریم بازیگران محبوب سینما کمی دقت کنند و مواظب عکس های شخصی خود باشند چرا که انتشار این تصاویر مشکلات زیادی را درست خواهد کرد.

منبع : farscinema.com


لطفا در صورت رضایت از این مطلب : 

حتما نظرت رو در موردش بگو


تو هم میتونی پست مورد نظرت رو ارسال کنی که با اسم خودت نمایش داده بشه !

پیشاپیش ممنون از همکاریتون ! 

دسته بندي: بازيگران,محمدرضا گلزار,

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد